top of page

חלק מלקוחותינו

Abbott
Accenture
Amdocs
BNI
Broadcom
CITIBANK
COMVERSE
dbmotion
Deloitte
eBay
ECI
Eli Lilly
Ernst & Young
HP
IBM
ITG
Johnson & Johnson
Live Person
LOREAL
Malam Team
Matrix
Mckesson
Medtronic
MOBIXELL
Nesspresso
NORTEL
Novo Nordisk
Orange
Orbotech
ORS
PricewaterhouseCoopers
Quintiles
RADCOM
SAIFUN
SAP
SCD
Serono
SPL
Texas Instruments
UBS
Verint
Whiteweb
Yes
אידאה
איזינט
אל על
אקסלנס
בזק
בית חולים העמק
בנק אוצר החייל
בנק איגוד
בנק דיסקונט
בנק הפועלים
בנק ישראל
בנק לאומי
בנק מזרחי טפחות
דרך ארץ
האריסון השקעות
המכללה למנהל
הקריה הרפואית רמב"ם
הראל ביטוח
הראל פיננסים
הרצוג פוקס נאמן
זארה
חיל האוויר
טבע
יוניברסיטי
ישרוטל
כימיקלים לישראל
כלמוביל
לאומי קארד
מגדל
מולטילוק
מטלכם
מעדנות
מרכז רפואי ת"א
מרכז שלטון מקומי
משטרת ישראל
משרד הבטחון
משרד החוץ
משרד ראש הממשלה
נמל חיפה
נס טכנולוגיות
סופר פארם
סיסקו
סנפרוסט
עיריית רעננה
פתאל
צה"ל
קבוצת קרסו
קסלמן את קסלמן
רדימיקס
רשות התעסוקה
רשות שדות התעופה
שירותי בריאות כללית
תפנית

לקוחות ממליצים

"

ספי כנעני בכר - .Welfare and AWF referee, Ebay Inc

אחת ההרצאות הטובות ביותר שהיו לנו. מעניינת מאוד והנושא רלוונטי מאוד. ההרצאה הועברה "בגובה העיניים", מלווה בדוגמאות, סרטונים ולא טקסטים ארוכים במצגת, זה סייע לנו להבין ולזכור את הדברים בצורה טובה. אני באופן אישי מאוד נהניתי וקיבלנו פידבקים חיוביים מהעובדים.

 

ממליצה עליה בחום!!

"

"

לכבוד מלי אלקובי – מנכ"לית דינמיקס

 

הנדון: מכתב תודה והוקרה

מלי היקרה,

אני מבקשת להודות לך על מתן המצגת "שדות תעופה והורמונים" שנתת בכנס השנתי של ארגון BNI ישראל, שהתקיים בלאונרדו סיטי טאואר.המצגת היתה שנונה, מעניינת, מצחיקה, מלמדת ונוגעת לחיים של כולנו. עשית זאת במקצועיות, בקלילות, בחיוך רחב וכבשת את הלב של כולם.

550 משתתפים אינם טועים והם העניקו למצגת שלך את המקום הראשון במשוב עם ציון 93!

בשמי, בשם צוות ההנהלה ובשם כל המשתתפים, תודה רבה מכל הלב.

 

בברכה ובהערכה,

ירדן נוי - מנכ"ל, BNI ישראל

"

"

מודי בניה, מנהל משאבי אנוש, חטיבת התפעול, אורבוטק.

החיפוש אחר שיטה, תיאורטית ובעיקר מעשית, אשר תסייע לאנשים בחברה להבין ולאזן בין עבודה לחיים בהתאם נבעה מתוך כורח וצורך אקוטי אשר בא לידי ביטוי באמירות כגון : "אינני יכול להמשיך כך, אני מתכוון מיד לאחר החג להגיש את מכתב ההתפטרות", "אני מבלה את רוב זמני בעבודה ואני לא מבין מה יוצא לי מזה. אני מבין מה אני מפסיד (בעיקר את הילדים...) אבל אני לא מצליח להתנתק, אני עייף ומתוסכל וכבר לא אפקטיבי בעבודתי" בקיצור, אצלנו בחברה הם הוגדרו כ - "שרופים". בכדי להחמיר את המצב ראוי לציין כי "במקרה" אלו היו התבטאויות של מספר עובדי מפתח בחברה אשר חשנו כי ההתפטרות המנטאלית שלהם כבר החלה וזו הייתה רק שאלה של זמן עד שההוכחות הכתובות והפורמאליות יוצגו בפנינו. כיום לאחר השתתפות "השרופים" בתכנית ה - Coaching בשיטת WLB, אשר הועברה ע"י מלי אלקובי, מנכ"ל דינמיקס הרווחנו בגדול. משתתפי התכנית מרוצים ולא סתם מרוצים! - עם ברק בעיניים, עם שאיפות מחודשות ובאנרגיות גבוהות וללא וויתור על "החיים"...וכמובן ללא וויתור על הקריירה. החברה ומנהליה מרוצים - הם קבלו בחזרה את עובדי המפתח שלהם ובעלות הנמוכה מאוד ביחס לנזק המוראלי - הסביבתי ולעלות הפוטנציאלית שבהחלפתם לו היו אכן עוזבים. וכן גם אני מרוצה - הצלחתי באחת ממשימת ה-HR המרכזיות והחשובות שלי: שימור עובדי מפתח המסייעים להצלחת הארגון במשימותיו ובאתגריו העסקיים. לקח מרכזי: בטיפול במצבי משבר אין לסמוך על ניסים - כידוע לכם הם לא תמיד מתרחשים. גם במקרה זה, אכן עדיף להקדים תרופה למכה...

"

נעמה לוי חמדי, מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני, חברת מגדל.

"

מלי הגיעה למגדל להרצאות במספר פורומים. תמיד הייתה מרתקת, מקצועית ובעלת ידע רב. ההרצאות שלה זוכות אצלנו לביקוש רב ולא בכדי. הקהל מעורב באופן פעיל בהרצאה בסימולציות קצרות וחווייתיות ודיאלוג פורה ומשעשע שמתנהל מולה. תמיד יוצאים עם ערך מוסף וחומר למחשבה מהמפגש איתה. מלי זוכה אצלנו באופן קבוע למשובים מצוינים ולשביעות רצון גבוהה.

"

"

יוסי סוציאנו, סמנכ"ל משאבי אנוש, SCD.

"

ב- SCD קיימת תוכנית צמיחה אישית שאחד מאבני הבניין בה הוא האימון אישי (לאפקטיביות ניהולית) המלווה מנהלים ובעלי פוטנציאל לאורך זמן ומאפשר מימוש תאוריות הניהול בהתנהלות והתנסות יומיומית עם המשימות הממונים, כפיפים, עמיתים וההתנהלות בארגון. מלי אלקובי מנכ"ל דינמיקס עובדת הן עם המאומנים והן עם המנהלים שלהם על מנת לוודא הצלחה בהטמעה. תוכנית העבודה לאימון אישי כוללת 3 מעגלים: אימון למנהיגות וניהול, אפקטיביות, ואיזון עבודה / בית. המשובים החיוביים בתום תקופת האימון, שיפור הביצועים בפועל ושימור העובד מחויב ונאמן הן העדות והקבלות להצלחתה. אנחנו עובדים יחד כ 3 שנים, בתקופה זאת צמחה SCD בעשרות אחוזים תוך שיפור ביצועים ושימור עובדים. לעבודתה השפעה על המקצוענות הניהולית, על היכולת להתמודד עם שחיקה לחץ ועומס המאפיינים את סביבת העבודה בה אנו פועלים. ב SCD עבודתה כללה אימון אישי, אימון קבוצתי, סדנא להנהלה וליווי וסיוע בהטמעה לתהליכים רוחביים.

"

עידית פורת סלע מנהלת רווחה - Employee Programs Hp-indigo - Israel.

אני מצטרפת לתודות ורוצה להעביר לך את התרשמותי מתגובות העובדים: אז בראש ובראשונה, מעולם לא ראיתי כזה אולם מלא בהרצאות, העובדים שלנו בדרך כלל לא מגיעים בהמוניהם להרצאות ובמיוחד אלו המתקיימות בשעות העבודה, וזו הייתה הפתעה לטובה! (ודרך אגב, גם מנהלים היו). התגובות שקיבלנו בימים לאחר ההרצאה היו מאד טובות. תוכן ההרצאה היה מאד מעניין, צורת ההעברה הייתה מרתקת, שנונה, מצחיקה ומעוררת!! האינטראקציה בין העובדים לבינך הייתה מצוינת. עצם העניין שההרצאה לא הייתה בפורמט של אחד מרצה והשאר מקשיבים אלא היה שיתוף מלא של הקהל, בצרוף הסרטון המדהים בסוף גרם לכך שלא היה רגע אחד משעמם! אני חושבת שהרבה אנשים לקחו את הדברים והולכים ליישם לפחות כמה מהם וזו כבר התחלה טובה. שוב תודה ונפגש בהרצאה הבאה.

"

bottom of page